Досягнення юних краєзнавців!

Вивчаючи історію, культуру, традиції, природу рідного краю, вихованці Центру туризму роблять перші кроки в науковій діяльності.

Чалабієва Марія, вихованка гуртка «Географічне Краєзнавство» (керівник гуртка Щербак Вікторія Віталіївна), стала учасницею обласної школи краєзнавців, на якій представила краєзнавчо-пошукове дослідження на тему «Геологічна будова Канівських гляціодислокацій» за напрямком «Геологія» Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Щербак В.В. виступила з доповіддю «Методика проведення польових геологічних досліджень» з демонстрацією відеоролика «Польові геологічні дослідження елювіальних відслоєнь».

Пугач Богдан, Кононенко Марія, вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник гуртка Перебийніс Людмила Валеріївна) Чалабієва Марія, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник гуртка Щербак Вікторія Віталіївна) спільно з методистом КМЦТ Пономаренко Тетяною Григорівною представляли юних пошуковців міста Канева на Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», яка відбулася в м.Черкаси 25-26 березня 2016 року. Юні краєзнавці взяли участь в роботі секції «Державотворчі процеси на території сучасної України від найдавніших часів до наших днів. Особливості боротьби українців проти поневолення і національно-визвольні рухи». Тези до пошукової роботи вихованців КМЦТ на тему «Канівське козацтво в контексті українського державотворення ХV-ХVІІ ст.: регіональний аспект» надруковані у Збірнику тез пошуково-дослідницьких робіт учасників конференції.

Взявши участь у вищеназваних заходах, юні пошуковці Центру туризму здобули нові знання про історичні події і факти, політичних, військових і духовних діячів державотворення на землях сучасної України, про пошук шляхів подолання теперішніх проблем щодо зміцнення Української державності, про історико-культурну спадщину українського народу. За результативну роботу вихованці КМЦТ Чалабієва Марія, Пугач Богдан та Кононенко Марія нагороджені грамотами Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.

Значну допомогу в проведенні краєзнавчих досліджень вихованцям КМЦТ надали: науковці Шевченківського національного заповідника Ольга Миколаївна Ісаєва (завідувач науково-дослідного відділу ШНЗ «Канів від давнини до сучасності») та Таміла Володимирівна Осипенко (провідний зберігач фондів науково-дослідного відділу ШНЗ «Канів від давнини до сучасності»); вчитель історії, директор канівської загальноосвітньої школи №3 Руслан Азадович Чалабієв; заступник директора Канівського природного заповідника Олег Дмитрович Петриченко.

Кiлькiсть переглядiв: 253

Коментарi

  • Loans

    2018-03-05 07:50:11

    online payday loans instant installment loans direct lender installment loans [url=http://installmentloans.bid]no credit[/url]...