Новини

• 03.11.2017 Досягнення юних орієнтувальників

"Канівська осінь -2017" Під такою назвою 03.11. 2017 року проведено традиційні змагання зі спортивного орієнтування. Учасниками змагань стали вихованці центру туризму та учні міських шкіл у вікових категоріях Ч-12, Ч – 16, Ж-16. На дистанції за вибором в категорії Ч-12 переможцями стали вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник Болдовський В.В.):- Зєнін Даніїл – І місце;- Дімітрішин...

• 03.11.2017 Відвідали телекомпанію "Рось"

Період шкільних канікул для вихованців Канівського міського центру туризму – це шанс відпочинку і пізнання нового.  Перебуваючи на екскурсії в м.Черкаси, наші гуртківці відвідали Черкаську обласну державну телерадіокомпанію «Рось». Враження переповнюють. Адже ми побували в телестудії на записі програми «Доброго ранку, Черкащино!», в телестудії Черкаської служби новин, в радіостудії, гримерній, в робочих кабінетах працівників телеканалу...