Завжди перші !!!

2018-05-14

/Files/images/33079944_1532190643554125_7748975296748978176_n.jpg

ЗАВЖДИ ПЕРШІ

Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління – пріоритетний напрямок діяльності педагогів Канівського міського центру туризму. Рік тому в закладі було започатковано роботу військово-патріотичних гуртків «Юний десантник» (керівник Вдовіченко С.В.) та «Хортинг-патріот» (керівник Іванов В.В.).

На базі цих дитячих об’єднань сформовано команду для участі у Всеукраїнському вишколі «Джура-Десантник», що проходив на Житомирщині з 14 по 18 травня 2018 року, у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Щоб отримати право на участь у Вишколі, команда повинна була виконати кілька завдань. Зокрема, вихованці підготували відеозголошення на участь у грі; презентацію про видатних військовослужбовців Армії УНР, вихідців з Черкащини; презентацію про десантно-штурмові війська країн НАТО та 95-ту окрему аеромобільну бригаду десантно-штурмових військ Збройних сил України; інформаційний матеріал про повстанців Олевської республіки.

В процесі підготовки команди до Вишколу відбулась взаємодія двох закладів: Канівського міського центру туризму та спортивного клубу «Івазар». Показові виступи учасників команди з рукопашного бою та силової підготовки, підготовлені тренером спортклубу «Івазар» Івановим О.В., дозволили хлопцям достойно представити Черкаську область та рідне місто Канів на Всеукраїнському рівні. Серед 18 команд з 16 областей України наші вихованці вибороли І-ше місце у військово-спортивній естафеті та ІІ-ге місце у перетягуванні линви.

Участь команди у Вишколі стала гарною нагодою для канівської молоді ознайомитися з військовою справою на практиці. Протягом 5-ти днів наші вихованці опановували ази тактичної та вогневої підготовки, тактичної медицини, практично виконували стрільби з автоматів Калашникова, долали смугу перешкод на базі 199 Навчального центру ДШВ, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України та Житомирського військового інституті імені С.П. Корольова.

Окрім того, команда мала можливість поспілкуватися з міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, представниками Пласту Житомирщини та з досвідченими інструкторами Навчального центру десантно-штурмових військ.

Під час урочистого закриття Вишколу кожен учасник команди та керівники отримали сертифікати про його проходження та футболку з логотипом заходу.

Такі вишколи, як "Джура-Десантник", займають чільне місце в системі національно-патріотичного виховання молоді єднають молодь з різних областей країни, виховують їх в дусі патріотизму, шанування національних героїв України минулого та сучасності.

Приємно те, що до процесу підготовки команди, спільно з керівниками Вдовіченком С.В. та Івановим В.В., долучилися представники влади і громадськості.

Значну підтримку наша команда отримала від начальника відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Голди Н.А. Допомогу в екіпіровці команди надав відділ у справах сімї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради (начальник Лєбєдєва Л.І.). Опанувати матеріал з історії національно-визвольного руху в Україні допомогла Сокур Л.А., завідувач сектору екскурсійної роботи Шевченківського національного заповідника. Дякуємо спортклубу «Івазар» (Іванов О.В.) за спортивну підготовку команди. Окрема подяка членам ГО "Канівський союз ВДВ" Костянтину Анісімову та Станіславу Демчуку, нашим надійним і вірним друзям та наставникам команди, які допомагали з вирішенням організаційних питань щодо участі команди у Вишколі.

Спільними зусиллями ми робимо все, щоб наше підростаюче покоління виховувалося гідними громадянами, патріотами держави та в подальшому стало справжніми захисниками Вітчизни.

Перебийніс Людмила Валеріївна,
заступник директора з навчально-виховної роботи КМЦТ

Кiлькiсть переглядiв: 567

Коментарi