Досягнення юних орієнтувальників

2017-11-03

"Канівська осінь -2017"

Під такою назвою 03.11. 2017 року проведено традиційні змагання зі спортивного орієнтування. Учасниками змагань стали вихованці центру туризму та учні міських шкіл у вікових категоріях Ч-12, Ч – 16, Ж-16. На дистанції за вибором в категорії Ч-12 переможцями стали вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник Болдовський В.В.):- Зєнін Даніїл – І місце;- Дімітрішин Артем – ІІ місце;- Березенко Богдан – ІІІ місцеВ категорії Ч-16 призові місця вибороли вихованці гуртка «Юний рятувальник»:- Шкребтій Станіслав – І місце;- Ждан Максим – ІІ місце;- Бондаренко Олександр – ІІІ місце.В категорії Ж-16 переможницею стала Бондаренко Каріна (гурток «Юний рятувальник»). Дистанція змагань розроблена керівником гуртків КМЦТ Болдовським В.В.