/Files/images/Основи менеджменту.pngФедорова О.Л. Навчальна програма гуртка «Основи менеджменту туризму». – Канів, 2008 р.

В навчальній програмі розкриваються основні поняття туристичної індустрії, простежуються її розвиток і сучасний стан. Розглянуто питання технології гостинності та надання готельних, екскурсійних, розважальних послуг та послуг харчування. Досліджуються комплексні менеджерські функції. Розглядаються механізми формування корпоративної етики.

Програмою передбачено формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до праці, здатності до усвідомленого вибору майбутньої професії.

Програма рекомендована для використання керівниками гуртків позашкільних навчально-виховних закладів.

/Files/images/Навчальна програма Дехтяренко.pngДехтяренко Н.В. Навчальна програма клубу самодіяльної пісні – Канів, 2010. – 20 с.

В навчальній програмі основу всього навчально-виховного процесу складає вивчення музичної грамоти, в процесі якого розвиваються музично-слухові уявлення, музична думка і пам’ять. Передбачено ознайомлення вихованців з вітчизняною і зарубіжною класичною музикою, з історичним розвитком естради, джазу, року, масової пісні. Програмою передбачено формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до культури і мистецтва, виховання гармонійно розвинутої особистості, розвиток музично-естетичних смаків школярів, розширення загального світогляду на основі виконання кращих зразків з вітчизняного і світового пісенного репертуару.

Програма рекомендована для використання керівниками гуртків позашкільних навчально-виховних закладів.

/Files/images/Канівський сувенір.pngПономаренко Т.Г. Навчальна програма гуртка «Канівський сувенір» - Канів, 2011. – 35с.

Програма передбачає формування всебічно розвиненої особистості шляхом поєднання краєзнавчо-туристського та художньо-естетичного напряму. З цією метою запропоновано як виготовлення сувенірної продукції, так і проведення краєзнавчо-пошукової роботи, а також екскурсії в музеї, на виставки, до художніх навчальних закладів, зустрічі з народними майстра­ми, випускниками гуртка, участь гуртківців у виставках, конкур­сах, ярмарках, святах майстрів тощо.

Програма рекомендована для використання керівниками гуртків позашкільних навчально-виховних закладів та вчителями шкіл.

Кiлькiсть переглядiв: 155

Коментарi